Iné výrobky

Okrem podrobnejšie uvádzaných výrobkov vyrábame aj ďalšie výrobky vyrábané sublimačnou technológiou. Medzi takéto výrobky patria:

Vlajky, zástavy

Naša technológia nám umožňuje vyrábať vlajky s maximálnym rozmerom 700×1000 mm. Ponúkame výrobu vlajok a zástav všetkých štátov na svete. Vlajky miest a obcí, či organizácií.

Potlačené banery

Naša technológia nám umožňuje vyrábať banery s maximálnym rozmerom700x1000 mm, pokiaľ sa jedná o potlač celej plochy. Ak sa jedná o podklad biely a je možné grafiku rozložiť, je možná potlač do dĺžky 3000 mm. Na banery je možné potlačiť akúkoľvek grafiku, či už vektorovú, alebo bitmapovú.

Štartovné čísla

Vyrábame štartové čísla tzv. tielka z elastického materiálu. Vyrábame ich v dvoch základných veľkostiach. Pre dospelých a deti. Nakoľko sú veľmi elastické prispôsobia sa veľkosti človeka. 

Bránkové práporky

Špeciálnu časť tvorí výroba bránkových práporkov pre zjazdové lyžovanie, či iné športy v ktorých sa používajú.

Tréningové kraťasy

Lyžiarske softshellové tréningové kraťasy vyrábame so zipsami po celej dlžke s trakmi alebo bez trakov. samozrejme aj detské veľkosti.

Trénerské nohavice

Pre lyžiarskach trénerov vyrábame nohavice s dostatkom vreciek pre ich potreby na zjazdovke (2 bočné vrecká, 3 vrecká na hrudi, 1 vnútorné vrecko). Samozrejmosťou sú zipsy po celej dĺžke nohavíc a vystužené kolená. Materiál od belgickej Concorie s vodným stĺpcom 10 000 mm a dýchateľnosťou 7000 g/m2/24h. Na výber s trakmi a bez trakov.