Iné výrobky

Okrem podrobnejšie uvádzaných výrobkov vyrábame aj ďalšie výrobky vyrábané sublimačnou technológiou. Ich ceny nie je možné jednoznačne určiť, pretože sa líšia rozmermi alebo prevedením. Kalkulácia ceny sa tvorí pre každú samostatnú požiadavku. Medzi takéto výrobky patria:

Vlajky, zástavy

Naša technológia nám umožňuje vyrábať vlajky s maximálnym rozmerom 900×1500 mm. Ponúkame výrobu vlajok a zástav všetkých štátov na svete. Vlajky miest a obcí, či organizácií.

Potlačené banery

Naša technológia nám umožňuje vyrábať banery s maximálnym rozmerom 900×1900 mm, pokiaľ sa jedná o potlač celej plochy. Ak sa jedná o podklad biely a je možné grafiku rozložiť, je možná potlač do dĺžky 3000 mm. Na banery je možné potlačiť akúkoľvek grafiku, či už vektorovú, alebo bitmapovú.

Štartovné čísla, bránkové praporky

Vyrábame štartové čísla tzv. tielka z elastického materiálu. Vyrábame ich v dvoch základných veľkostiach. Pre dospelých a deti. Nakoľko sú veľmi elastické prispôsobia sa veľkosti človeka. Špeciálnu časť tvorí výroba bránkových práporkov pre zjazdové lyžovanie, či iné športy v ktorých sa používajú.