Bundy lyžiarske, snowboardové

Medzi nosné programy pre zimné obdobie v našej produkcii patrí kompletné oblečenie pre lyžovanie a snowboarding. Naša produkcia pozostáva iba z unikátnych modelov. Orientujeme sa na jednotlivcov, pre ktorých vyrábame originálne oblečenia, kde sa vyrobí model iba pre jediného zákazníka. Druhú kategóriu tvoria kluby, prípadne obsluha lyžiarskych stredísk, či lyžiarske školy. Pre kluby ponúkame bundy, vesty, kombinézy, tréningové nohavice, pláštenky, kabáty pre trénerov .

Na výrobu lyžiarskych a snowboardových búnd sa požíva 3 vrstvový laminát – 100 % polyester od rakúskeho výrobcu Voack alebo talianskeho výrobcu Plastotex s dýchateľnou membránou. Výška vodného stĺpca je u tohto materiálu garantovaná na 10 000 mm. Dýchateľnosť membrány je 10 000 g/m2/24 hodín. Ako výplň používame duté vlákno, ktoré je schopné Vás ochrániť aj pri -30° C.

Naše bundy môžu byť vybavené všetkými technickými výmyslami, ako sú vrecká na čipové karty, držiaky na klasické permanentky, vrecko na mobil, vrecko na elegantnú „ploskačku“, držiak kľúčov aby ste ich pri lyžovačke nestratili, vrecko na čiapku. Každá bunda môže byť vybavená pevnou kapucňou, alebo kapucňou na odopínanie. Kapucňa môže byť doplnená umelou, alebo pravou kožušinou. Rukávy sú opatrené vnútornou pančuškou.