Bundy lyžiarske, snowboardové

Medzi nosné programy pre zimné obdobie v našej produkcii patrí kompletné oblečenie pre lyžovanie a snowboarding. Naša produkcia pozostáva iba z unikátnych modelov. Orientujeme sa na jednotlivcov, pre ktorých vyrábame originálne oblečenia, kde sa vyrobí model iba pre jediného zákazníka. Druhú kategóriu tvoria kluby, prípadne obsluha lyžiarskych stredísk, či lyžiarske školy, pre ktoré vyrábame limitovanú edíciu. To znamená, že model je vyrobený iba pre jednu skupinu zákazníkov.  Ceny v cenníku sa vzťahujú na limitovanú edíciu. Pri origináloch je cena z cenníka + 100% prirážka.  Pre kluby ponúkame bundy, vesty, kombinézy, tréningové nohavice, pláštenky, kabáty pre trénerov .

 Na výrobu búnd  sa požíva 100 % polyester s dýchateľnou membránou. Na výber sú rôzne typy materialov podľa želania klienta. Štandardne používame materiály kde  sú minimálne hodnoty výšky vodného stĺpca 10 000 mm. Dýchateľnosť membrány od 7000 g/m2/24 hodín. Ako výplň používame duté vlákno, ktoré je schopné pri tenkej vrstve Vás ochrániť aj pri -30° C. Celé bundy sú potláčané motívmi presne podľa zadania klienta sublimačnou technológiou. Tento spôsob výroby nám umožňuje vyrábať malé série,  alebo originály.
Naše bundy sú vybavené všetkými technickými výmyslami, ako sú vrecká na čipové karty, držiaky na klasické permanentky, vrecko na mobil, vrecko na elegantnú „ploskačku“, držiak kľúčov aby ste ich pri lyžovačke nestratili, vrecko na čiapku. Každá bunda môže byť vybavená pevnou kapucňou, alebo kapucňou na odopínanie. Kapucňa môže byť doplnená umelou, alebo pravou kožušinou. Rukávy sú opatrené vnútornou pančuškou, aby Vás neoziabalo, ani keď nemáte rukavice. Skrátka v našej bunde sa budete cítiť ako výnimočná osobnosť vo výnimočnom oblečení.