Lyžiarské nohavice

Na výrobu  nohavíc sa požíva 100 % polyester s membránou, môže sa jednať o rôzne materiály, podľa toho aký povrch sa Vám páči a na aké účely sú nohavice určené.  Výška vodného stĺpca je u týchto materiálov cca. 10 000 mm. Dýchateľnosť membrány je 7000 g/m2/24 hodín, podľa zvoleného materiálu. Ako výplň používame duté vlákno, ktoré je schopné pri tenkej vrstve ochrániť aj pri -30° C. Celé nohavice sú potláčané modernými motívmi sublimačnou technológiou. Tento spôsob výroby nám umožňuje vyrábať malé série, alebo originály. V našom oblečení máte takmer 100 % istotu, že na svahu nestretnete niekoho v tom istom oblečení. Sme pripravení realizovať pre Vás rôzne extravagantné oblečenie presne podľa Vašich predstáv.

Naše nohavice sú vybavené všetkými technickými výmyslami ako sú vrecká , vetracie zipsy, protisnehové pančušky. Každé nohavice môžu byť bez trakov, s pevnými trakmi, alebo s odopínacími trakmi. Skrátka v našich nohaviciach sa budete cítiť ako výnimočná osobnosť vo výnimočnom oblečení.

Pre lyžiarske oddiely, športovcov alebo trénerov sú v ponuke tréningové nohavice.

Tréningové nohavice sú vybavené celorozopínacími zipsami umiestnenými spredu, aby neboli namáhané pri strete so slalomovou palicou.

Pre trénerov vyrábame špeciálne nohavice so spevnenými kolenami a vysokým pásom.